Het laatste voetbalnieuws » Ajax lijkt toptalent Rits (15) weg te halen bij Germinal
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Ajax lijkt toptalent Rits (15) weg te halen bij Germinal

Ajax lijkt toptalent Rits (15) weg te halen bij Germinal

Gepubliceerd op woensdag 18 maart 2009 om 13:41

Ajax hoopt de pas 15-jarige Mats Rits op korte termijn toe te kunnen voegen aan de jeugdopleiding. De Amsterdammers willen de jonge Belg wegplukken bij Germinal Beerschot, dat naar eigen zeggen 'machteloos staat'.

Beerschot wil Rits graag behouden, maar mag hem nog geen profcontract aanbieden. "Wij staan machteloos, de wet is nu eenmaal de wet", zegt voorzitter Jos Verhaegen in Het Laatste Nieuws. "Jongeren onder de zestien jaar kunnen we geen contract aanbieden. Het is frustrerend dat er weer een talent van ons zou vertrekken."

Eerder toonde ook Real Madrid interesse in Rits, maar zijn vader zag een overstap naar Spanje niet zitten. "Want Madrid ligt toch wat ver van ons bed, wij willen onze zoon niet kwijtraken. Het gaat tussen Ajax en Germinal Beerschot en binnenkort hakken we de knoop door", aldus de vader, die duidelijk gecharmeerd is van Ajax. "Ajax maakte een goeie indruk, Amsterdam is niet ver en de jeugdopleiding is top."


Gerelateerd

Clubs

Ajax
Beerschot

Tip:

Het officiële Ajax jaarboek 2010-2011 + DVD

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2008-2009
1. FC Groningen 0 0   2. NAC Breda 0 0
Bekijk ook de Eredivisie 2008-2009 stand, wedstrijden en nieuws.