Het laatste voetbalnieuws » Wenger laat Fabregas niet naar Cruijff gaan
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Wenger laat Fabregas niet naar Cruijff gaan

Wenger laat Fabregas niet naar Cruijff gaan

Gepubliceerd op dinsdag 15 december 2009 om 18:07

Johan Cruijff kan een streep zetten door de naam van Cesc Fabregas voor de oefenwedstrijd van de Catalaanse selectie tegen Argentinië. Manager Arsene Wenger van Arsenal geeft de middenvelder niet vrij.

Cruijff had Fabregas opgenomen in zijn selectie voor het vriendschappelijke duel op 22 december. Dit deed de voormalig topvoetballer tegen de uitdrukkelijke wens van Wenger in. "Ik heb de meeste basisspelers vorige week tegen Olympiakos voor de Champions League geen rust gegeven om hen later een oefeninterland te laten spelen", zei de balende Franse oefenmeester.

Arsenal hoeft Fabregas echter niet vrij te geven omdat Catalonië geen officiële landenploeg heeft. "Het gaat om prioriteiten en de club komt eerst", aldus Wenger.


Gerelateerd

Clubs

Arsenal

Personen

Francesc Fabregas

Tip:

Je Arsenal voetbalreis boek je bij haar official partner Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media