Het laatste voetbalnieuws » Feyenoord laat Owoeri alweer vertrekken
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Feyenoord laat Owoeri alweer vertrekken

Feyenoord laat Owoeri alweer vertrekken

Gepubliceerd op vrijdag 31 maart 2006 om 17:37

Het avontuur van John Owoeri bij Feyenoord heeft slechts een jaar geduurd. De Rotterdamse club heeft besloten niet verder te gaan met de Nigeriaanse aanvaller, die momenteel op huurbasis voor het Belgische Westerlo uitkomt. In totaal kwam Owoeri slechts één keer uit voor het eerste elftal van Feyenoord.

Owoeri was tijdens het jeugd-WK in Nederland één van de uitblinkers aan de kant van Nigeria, dat de finale haalde. Feyenoord dacht met de aanvaller een groeibriljant in huis te halen, maar dat bleek tegen te vallen. Owoeri slaagde er geen seconde in om indruk te maken en werd aan het begin van dit kalenderjaar op huurbasis naar Westerlo gestuurd.

Feyenoord had de optie om de Nigeriaan voor volgend seizoen vast te leggen, maar de clubleiding heeft besloten om hier geen gebruik van te maken. Hierdoor zal de 19-jarige Owoeri op zoek moeten naar een nieuwe club.


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord

Personen

John Owoeri

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media