Het laatste voetbalnieuws » Dalglish: "Denk dat Henderson ons beter kan maken"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Dalglish: "Denk dat Henderson ons beter kan maken"

Dalglish: "Denk dat Henderson ons beter kan maken"

Gepubliceerd op vrijdag 10 juni 2011 om 20:15

Liverpool-trainer Kenny Dalglish is verguld met zijn eerste versterking van het seizoen. The Reds maakten donderdag de komst van Jordan Henderson officieel, die de overstap waagt van Sunderland. Dalglish verwacht veel van de eenvoudig international van Engeland.

"Het is fantastisch voor de club dat we er in zijn geslaagd om een groot talent aan ons te binden", laat de manager van de Premier League-club aan Sky Sports weten. "Jordan is heel volwassen voor zijn leeftijd. Hij is respectvol en zowel binnen als buiten het veld geeft hij het goede voorbeeld."

"Henderson is niet alleen een getalenteerde voetballer, hij is ook een goed persoon. Hij houdt van voetbal en is Sunderland erg dankbaar wat ze voor hem gedaan hebben", gaat Dalglish verder.

De oefenmeester geeft aan dat Liverpool bij het aantrekken van de jongeling niet over één nacht ijs is gegaan. "We hebben hem voor zijn komst al langere tijd nauwgezet in de gaten gehouden. Dalglish denkt dat Henderson van grote waarde kan worden voor zijn ploeg. "We hebben sepelrs nodig die de club naar een hoger plan kunnen brengen en ik denk dat Jordan zo'n speler is."

Ook Steven Gerrard is verheugd over de komst van de middenvelder. De international van Engeland hoopt dat Henderson kan uitgroeien tot een kloon van hemzelf. "Dit is een hele goede aankoop. Ik hoop dat hij de volgende Steven Gerrard kan worden."


Gerelateerd

Clubs

Liverpool

Personen

Kenny Dalglish
Jordan Henderson

Tip:

Boek je FC Liverpool voetbalreis veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

xe Premier League 2010-2011
1. Manchester Utd 38 80   11. WBA 38 47
2. Chelsea 38 71   12. Newcastle United 38 46
3. Manchester City 38 71   13. Stoke City 38 46
4. Arsenal 38 68   14. Bolton Wanderers 38 46
5. Tottenham 38 62   15. Blackburn Rovers 38 43
6. Liverpool 38 58   16. Wigan Athletic 38 42
7. Everton 38 54   17. Wolves 38 40
8. Fulham 38 49   18. Birmingham City 38 39
9. Aston Villa 38 48   19. Blackpool FC 38 39
10. Sunderland 38 47   20. West Ham United 38 33
Bekijk ook de Premier League 2010-2011 stand, wedstrijden en nieuws.