Het laatste voetbalnieuws » 'PSV wilde Luuk de Jong naar Eindhoven halen'
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

'PSV wilde Luuk de Jong naar Eindhoven halen'

'PSV wilde Luuk de Jong naar Eindhoven halen'

Gepubliceerd op maandag 5 september 2011 om 22:05

PSV heeft een paar dagen voor het sluiten van de transfermarkt geprobeerd om Luuk de Jong los te weken bij FC Twente. Op het laatste moment besloot de club uit Eindhoven toch om in zee te gaan met Tim Matavz, tot woede van De Jong en diens zaakwaarnemer Louis Laros.

"Luuk stond nummer één op de lijst van PSV. Het klonk allemaal uitermate serieus, vandaar dat we PSV hebben doorgestuurd naar FC Twente. Het ging om een behoorlijk bedrag. Om dubbele cijfers", laat Laros aan Voetbal International weten. PSV zou meer dan tien miljoen euro hebben geboden voor de jonge aanvaller.

Toch ging Matavz en niet De Jong uiteindelijk naar PSV. "We lazen in de krant dat Tim Matavz de nieuwe spits werd. Dit is geen communicatie die je verwacht bij een topclub. Deze gang van zaken vinden we niet chique", aldus Laros.

Technisch manager Marcel Brands van PSV heeft een andere lezing van het verhaal. "Luuk is een goede speler en we hadden interesse. Via een agent die namens een andere club had geïnformeerd, hoorden we echter al vrij snel dat het om een astronomisch bedrag ging en dat het geen optie was. Dat is altijd duidelijk geweest en dat wist Laros ook. Voor mij dus verder geen onderwerp van gesprek."


Gerelateerd

Clubs

FC Twente
PSV

Personen

Luuk de Jong
Tim Matavz

Competities

Eredivisie

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie
1. Ajax 34 76   10. Roda JC Kerkrade 34 44
2. Feyenoord 34 70   11. FC Utrecht 34 43
3. PSV 34 69   12. Heracles Almelo 34 40
4. AZ 34 65   13. NAC Breda 34 38
5. SC Heerenveen 34 64   14. FC Groningen 34 37
6. FC Twente 34 60   15. ADO Den Haag 34 32
7. Vitesse 34 53   16. VVV Venlo 34 31
8. NEC 34 45   17. De Graafschap 34 24
9. RKC Waalwijk 34 45   18. Excelsior 34 19
Bekijk ook de Eredivisie stand, wedstrijden en nieuws.