Het laatste voetbalnieuws » Been: "Heb mijn twijfels bij goals van Kortrijk"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Been: "Heb mijn twijfels bij goals van Kortrijk"

Been: "Heb mijn twijfels bij goals van Kortrijk"

Gepubliceerd op zondag 6 november 2011 om 10:27

Mario Been baalde na afloop van het gelijkspel van 'zijn' Racing Genk tegen KV Kortrijk. De gasten mochten niet klagen dat hun doelpunten werden goedgekeurd, oordeelde de Rotterdamse coach.

"Ik ben niet iemand die snel afgeeft op de scheidsrechter, maar bij de goals van Kortrijk heb ik toch mijn twijfels. Ik vraag me af wat de scheidsrechter en zijn assistenten staan te doen als ze een absolute handsgoal van Nfor goedkeuren", aldus Been na het duel op Radio 1.

Naast de vermeende handsgoal werd bij het tweede doelpunt Genk-verdediger Anthony Vandenborre geduwd. Genk redde uiteindelijk nog wel een punt en die prestatie prees Been. "Ik ben tevreden met de manier waarop de invallers speelden en verheugd met de mentale weerbaarheid van mijn spelers na de 1-2", besloot Been.

Racing Genk, de Belgische kampioen van vorig seizoen, kon het puntverlies eigenlijk niet lijden. De ploeg van Been staat zesde in de Pro League met negen punten achterstand op koploper Anderlecht.


Gerelateerd

Wedstrijden

RC Genk - KV Kortrijk

Clubs

RC Genk
KV Kortrijk

Personen

Mario Been

Competities

Pro League

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

Wedstrijdverloop

RC Genk - KV Kortrijk 2-2
46'J. Vossen1-0
56'E. Nfor1-1
66'M. Oussalah1-2
88'A. Limbombe2-2
Lees alles over RC Genk - KV Kortrijk

FCUpdate Social Media

De stand

be Pro League
1. Westerlo 4 12   2. Sint Truiden 4 3
Bekijk ook de Pro League stand, wedstrijden en nieuws.