Veltman en Van Rhijn tegen PSV weer in basis Ajax

0 reacties
22 augustus 2014, 13:39   Bijgewerkt: 13:51

Joël Veltman keert in de topper tegen PSV terug in de basis bij Ajax. Dat heeft coach Frank de Boer vrijdag bevestigd. Ook Ricardo van Rhijn en Kolbeinn Sigthórsson verschijnen weer aan de aftrap

De terugkeer van Veltman gaat ten koste van Mike van der Hoorn, hij stond de afgelopen duels rechts centraal achterin bij Ajax. Voor Veltman kwamen de eerste duels van dit seizoen te vroeg omdat hij door zijn deelname aan het wereldkampioenschap een groot deel van de voorbereiding gemist had. Van Rhijn miste de start van het seizoen door een blessure en werd de afgelopen duels vervangen door Ruben Ligeon. "Van Rhijn en Veltman gaan spelen zondag. Bij Jong Ajax hebben ze laten zien er klaar voor te zijn", liet De Boer weten.

Naast Van Rhijn en Veltman start ook spits Kolbeinn Sigthórsson, zo liet de trainer weten. Hij krijgt de voorkeur boven Arek Milik. De topper tussen landskampioen Ajax en koploper PSV begint zondag om 16.45 uur.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel