Het laatste voetbalnieuws » Castelen wil concurrentie aangaan met Vincken
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Castelen wil concurrentie aangaan met Vincken

Castelen wil concurrentie aangaan met Vincken

Gepubliceerd op maandag 5 februari 2007 om 14:00

Met de terugkeer van Romeo Castelen en de uitstekende vorm waarin Tim Vincken verkeert, lijkt Feyenoord de komende weken te maken te krijgen met een heus luxe-probleem. Rechtsbuiten Vincken was tegen Ajax met afstand de beste man aan de kant van de Rotterdammers, maar ook Castelen richt zich op de positie rechts voorin.

Castelen maakte tegen Ajax zijn rentree in de hoofdmacht van Feyenoord, na maandenlang blessureleed. Hij viel in als linksbuiten, omdat trainer Erwin Koeman Tim Vincken wilde laten staan aan de rechterkant. Dat was even wennen, zo liet Castelen weten tegen FCUpdate.nl. "Ik heb eigenlijk altijd op rechts gespeeld", zegt hij. "Maar goed, ik weet dat Vincken het de laatste weken heel goed gedaan heeft als rechtsbuiten. Ik blijf me richten op de positie rechts voorin, maar als de trainer andere plannen met mij heeft, hoor ik het wel."

"Het belangrijkste voor mij is om eerst weer mijn vorm en vertrouwen terug te krijgen", benadrukt hij. "Ik train nu twee weken mee met de selectie, maar ben nog altijd niet 100 procent fit. Ik heb geen last meer van mijn enkel, maar ik moet natuurlijk weer even wat wedstrijdritme opdoen. Ik ben dan ook blij dat ik tegen Ajax wat minuten meegepakt heb. Het was een lastige wedstrijd om in te vallen, omdat ik weinig ballen in mijn voeten kreeg, maar het belangrijkste is dat ik weer een stapje verder ben in mijn herstel."

Of Castelen volgende week, in de uitwedstrijd tegen FC Twente, in de basis kan beginnen, weet hij nog niet. "Het is nog wat voorbarig om daar nu iets over te zeggen. Ik moet eerst maar eens afwachten hoe mijn enkel reageert om mijn invalbeurt in de ArenA. Dit is natuurlijk toch een heel ander niveau dan bij een wedstrijd met Jong Feyenoord. Maar goed, hopelijk kan ik de komende weken langzaam maar zeker dichter bij mijn oude niveau komen."


Gerelateerd

Clubs

Feyenoord

Personen

Romeo Castelen
Tim Vincken

Tip:

Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2006-2007
1. PSV 34 75   10. NEC 34 44
2. Ajax 34 75   11. NAC Breda 34 43
3. AZ 34 72   12. Vitesse 34 38
4. FC Twente 34 66   13. Sparta 34 37
5. SC Heerenveen 34 55   14. Heracles Almelo 34 32
6. Roda JC Kerkrade 34 54   15. Willem II 34 31
7. Feyenoord 34 53   16. Excelsior 34 30
8. FC Groningen 34 51   17. RKC Waalwijk 34 27
9. FC Utrecht 34 48   18. ADO Den Haag 34 17
Bekijk ook de Eredivisie 2006-2007 stand, wedstrijden en nieuws.