Het laatste voetbalnieuws » 'De Cler naar Feyenoord'
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

'De Cler naar Feyenoord'

'De Cler naar Feyenoord'

Gepubliceerd op vrijdag 22 juni 2007 om 01:02

Dat Tim de Cler vertrekt bij AZ, lijkt zeker. De grote vraag is alleen: waar staat de linksback vanaf volgend seizoen onder contract? Bij PSV, of toch bij Feyenoord? De Eindhovenaren hadden lang de beste papieren om de international in te lijven, maar volgens het AD trekt Feyenoord aan het langste eind.

Het NOS Sportjournaal meldde donderdag dat Feyenoord dicht bij een akkoord met De Cler was. Dat leek op dat moment voorbarig. "Nadat wij onze voorwaarden kenbaar hebben gemaakt, liet Feyenoord ons weten er met ons wel uit te komen. Maar ik weet niet beter dan dat Tim ver is met PSV", reageerde Marcel Brands, de technisch directeur van AZ, tegenover RTV Rijnmond.

Ook Rob Jansen, de zaakwaarnemer van De Cler, meent dat Feyenoord eerst even in de wachtkamer plaats moet nemen. "Feyenoord is een serieuze optie, maar we zijn al zo ver met PSV dat het niet netjes is met Feyenoord te praten", vindt hij. 

Volgens het Algemeen Dagblad hebben Brands en Jansen echter niet helemaal de waarheid gesproken, want de krant meldt dat de transfer van De Cler een feit is. Welk transferbedrag hiermee gemoeid is, is nog niet bekend. Zeker is wel dat De Cler een linkerflank moet vormen met Royston Drenthe. De jeugdinternational speelde het afgelopen seizoen als linksback, maar kan door de komst van de 28-jarige De Cler doorschuiven naar het middenveld.


Gerelateerd

Clubs

AZ
PSV
Feyenoord

Personen

Tim de Cler

Tip:

Voetbalkaartjes en reizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2006-2007
1. PSV 34 75   10. NEC 34 44
2. Ajax 34 75   11. NAC Breda 34 43
3. AZ 34 72   12. Vitesse 34 38
4. FC Twente 34 66   13. Sparta 34 37
5. SC Heerenveen 34 55   14. Heracles Almelo 34 32
6. Roda JC Kerkrade 34 54   15. Willem II 34 31
7. Feyenoord 34 53   16. Excelsior 34 30
8. FC Groningen 34 51   17. RKC Waalwijk 34 27
9. FC Utrecht 34 48   18. ADO Den Haag 34 17
Bekijk ook de Eredivisie 2006-2007 stand, wedstrijden en nieuws.