Het laatste voetbalnieuws » Brussel wil ArenA-achtig nationaal stadion
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Brussel wil ArenA-achtig nationaal stadion

Gepubliceerd op woensdag 17 oktober 2007 om 15:14

De Brusselse politiek is in gesprek over de bouw van een nieuwe nationaal voetbalstadion. In het parlement van de Belgische hoofdstad zijn de plannen inmiddels uiteengezet.

"Ik denk dat de kogel eindelijk door de kerk is", bevestigt Guy Vanhengel, de Brusselse minister van Financiën en Begroting, aan Sporza. "De bedoeling is zeker de Rode Duivels naar daar te halen, en wellicht ook Anderlecht. Het stadion moet eruit zien als de ArenA in Amsterdam", aldus Vanhengel.

De multifunctionele voetbaltempel van België zou plaats moeten bieden aan 60.000 bezoekers. "De investeerders staan klaar om het project te financieren. Wanneer het stadion klaar kan zijn? Er zijn twee à drie jaar voorbereidende studiewerken nodig. In het beste geval kan het over vijf of zes jaar af zijn", besluit Vanhengel.


Gerelateerd

Clubs

België

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media