Het laatste voetbalnieuws » Ajax maakt samenstelling commissie bekend
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Ajax maakt samenstelling commissie bekend

Ajax maakt samenstelling commissie bekend

Gepubliceerd op maandag 19 november 2007 om 19:59

Ajax heeft op haar website de samenstelling van de in het leven geroepen commissie bekend gemaakt. De achtkoppige commissie gaat onderzoek doen naar het bestuursmodel en het technisch beleid van de afgelopen tien jaar bij de Amsterdamse club.

Uri Coronel voert de selecte groep aan als voorzitter. Vier leden, te weten Roger van Boxtel, Daniël Dekker, Joop Krant en Arend de Roever, richten zich op het bestuursmodel. De overige drie leden, Theo van Duijvenbode, Stanley Menzo en Reinier van Dantzig, gaan een analyse maken over het technische beleid van de afgelopen tien jaar. "De doelstelling is dat de commissie zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk op 1 maart 2008 haar rapport presenteert", zo meldt de club de vastgestelde deadline.

De club heeft met het aanstellen van Daniël Dekker gehoor gegeven aan de roep van haar supporters. Een groot deel van de aanhang pleitte voor een echte fan in de commissie, waar de veelal bekritiseerde voorzitter John Jaakke mee instemde. "Het streven was om de juiste kennis en ervaring bij elkaar te brengen en daarin zijn we goed geslaagd. Met Daniël Dekker, de voorzitter van de Supportersvereniging Ajax, hebben we tevens onze supporters betrokken bij het geheel. Overigens hebben alle commissieleden gemeen dat ze betrokken Ajacieden zijn en de club goed kennen. Toch kunnen ze zich een objectieve mening vormen over de onderwerpen waar ze zich mee bezig gaan houden", aldus Jaakke.

Veel leden van Ajax twijfelen of de structuur van de club wel de juiste is. Zij maken zich zorgen over hun club die de afgelopen negen jaar afscheid van maar liefst acht trainers nam.


Gerelateerd

Clubs

Ajax

Tip:

Het officiële Ajax jaarboek 2010-2011 + DVD

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2007-2008
1. PSV 34 72   10. FC Utrecht 34 46
2. Ajax 34 69   11. AZ 34 43
3. NAC Breda 34 63   12. Vitesse 34 43
4. FC Twente 34 62   13. Sparta 34 34
5. SC Heerenveen 34 60   14. Heracles Almelo 34 32
6. Feyenoord 34 60   15. Willem II 34 31
7. FC Groningen 34 51   16. De Graafschap 34 30
8. NEC 34 49   17. VVV Venlo 34 29
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. Excelsior 34 27
Bekijk ook de Eredivisie 2007-2008 stand, wedstrijden en nieuws.