Het laatste voetbalnieuws » 'Milan en Real praten over transfer Van Nistelrooy'
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

'Milan en Real praten over transfer Van Nistelrooy'

'Milan en Real praten over transfer Van Nistelrooy'

Gepubliceerd op vrijdag 18 april 2008 om 13:06

AC Milan bouwt aan een compleet nieuwe voorhoede. Nadat eerder al bekend werd dat Ronaldinho en Andrei Shevchenko hoog op het verlanglijstje van de Italiaanse club staan, heeft de club nu ook haar oog laten vallen op Ruud van Nistelrooy. Volgens de Spaanse krant Sport heeft Milan al contact gezocht met Real om te praten over de mogelijkheid om de Nederlandse spits over te nemen.

Naar verluidt ligt er in Milaan een driejarig contract klaar voor de 31-jarige Van Nistelrooy, die bijna twee jaar geleden Manchester United verruilde voor Real Madrid. In zijn eerste seizoen bij de Spaanse topclub werd hij direct topscorer van de Primera Division, nadat hij eerder ook al de meest scorende speler in de Eredivisie en de Premier League geweest was. Mocht hij inderdaad overstappen naar AC Milan en aldaar ook topscorer van de competitie worden, dan is hij de eerste speler die in Nederland, Engeland, Spanje én Italië de topschutterstitel opeist.

Een eventuele transfer van Van Nistelrooy heeft ook gevolgen voor Klaas Jan Huntelaar. Real-coach Bernd Schuster liet de afgelopen maanden al meerdere keren weten een groot fan te zijn van de Ajacied en bij een vertrek van Van Nistelrooy lijkt landgenoot Huntelaar zijn logische opvolger. "Klaas Jan is het type spits dat elke club zich wenst. Beweeglijk en doeltreffend tegelijk. Met het oog op volgend seizoen komt hij zeker in mijn plannen voor", zei Schuster eind maart al.


Gerelateerd

Clubs

AC Milan
Real Madrid

Personen

Ruud van Nistelrooy

Tip:

Real Madrid tickets en voetbalreizen bestellen

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

es Primera Division 2007-2008
1. Real Madrid 38 85   12. Espanyol 38 48
2. Villarreal 38 77   13. Betis 38 47
3. FC Barcelona 38 67   14. Getafe CF 38 47
4. Atletico Madrid 38 64   15. Real Valladolid 38 45
5. Sevilla FC 38 64   16. Recreativo de Huelva 38 44
6. Racing Santander 38 60   17. Osasuna 38 43
7. Real Mallorca 38 59   18. Real Zaragoza 38 42
8. UD Almeria 38 52   19. Real Murcia 38 30
9. Deportivo 38 52   19. Murcia 38 30
10. Valencia 38 51   20. Levante UD 38 26
11. Bilbao 38 50  
Bekijk ook de Primera Division 2007-2008 stand, wedstrijden en nieuws.