Het laatste voetbalnieuws » Aissati wil onder contract bij PSV uit
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Aissati wil onder contract bij PSV uit

Aissati wil onder contract bij PSV uit

Gepubliceerd op donderdag 8 mei 2008 om 09:15

Ismail Aissati stuurt aan op een breuk met PSV. De middenvelder bereikte in de winterstop met de clubleiding overeenstemming over een nieuw contract, maar deze verbintenis is niet door beide partijen ondertekend, meldt het AD. En omdat PSV sindsdien afspraken niet nagekomen is, wil Aissati nu onder het contract uit.

Aissati's oude contract liep tot 2009, met daarin opgenomen een gelimiteerde transfersom. Onder meer Ajax toonde zich bereid om deze afkoopsom te betalen, maar Aissati koos in de winter voor een nieuw contract bij PSV. Wegens een financiële kwestie ontbraken de handtekeningen nog op deze nieuwe verbintenis, maar van een mondeling akkoord was wel degelijk sprake. Toch probeert het kamp-Aissati nu om onder deze nieuwe overeenkomst uit te komen.

"Je kunt zeggen dat je een mondeling akkoord had, maar PSV is zijn afspraken op het sportieve vlak aan Ismail totaal niet nagekomen. Zo is hem beloofd dat hij in de tweede helft beduidend meer aan spelen zou toekomen", zegt zaakwaarnemer Rodger Linse. Daar is totaal niets van terecht gekomen. Ismail gaat nu opnieuw nadenken over zijn toekomst en voelt zich niet meer gebonden aan de wederzijdse afspraken die in december tussen de club en hem zijn gemaakt."

Bij PSV maakt men zich vooralsnog geen zorgen. "Ik ben ervan overtuigd dat wij nu een bindend contract in bezit hebben. Volgens mij kan niemand daar onderuit. Ik ga ervan uit dat Ismail daarom bij ons blijft", stelt algemeen directeur Jan Reker.


Gerelateerd

Clubs

PSV

Personen

Ismail Aissati

Tip:

Registreer je via deze link bij Unibet en ontvang €50 startbonus
Voetbalkaartjes en voetbalreizen bestel je veilig op Sportstadion.nl

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

nl Eredivisie 2007-2008
1. PSV 34 72   10. FC Utrecht 34 46
2. Ajax 34 69   11. AZ 34 43
3. NAC Breda 34 63   12. Vitesse 34 43
4. FC Twente 34 62   13. Sparta 34 34
5. SC Heerenveen 34 60   14. Heracles Almelo 34 32
6. Feyenoord 34 60   15. Willem II 34 31
7. FC Groningen 34 51   16. De Graafschap 34 30
8. NEC 34 49   17. VVV Venlo 34 29
9. Roda JC Kerkrade 34 47   18. Excelsior 34 27
Bekijk ook de Eredivisie 2007-2008 stand, wedstrijden en nieuws.