Het laatste voetbalnieuws » Hiddink: "Arshavin is onze kleine joker"
RSSVolg ons op TwitterVolg ons op Facebook

Voetbalnieuws

Hiddink: "Arshavin is onze kleine joker"

Hiddink: "Arshavin is onze kleine joker"

Gepubliceerd op maandag 16 juni 2008 om 17:19

Andrei Arshavin moest bij de eerste twee groepswedstrijden van Rusland nagelbijtend vanaf de tribune toekijken. De Russische sterspeler zat een schorsing van twee duels uit, maar kan in het beslissende treffen met Zweden weer meedoen. "Hij is onze joker, maar dan wel een kleine", grapt bondscoach Guus Hiddink over de slechts 1,72 meter lange middenvelder.

Arshavin is het oogappeltje van twee Nederlanders. Bij zijn club Zenit St. Petersburg is hij onder de hoede van Dick Advocaat uitgebloeid tot een absolute spelbepaler. Ook Hiddink heeft een zwak voor de technicus en nam hem daarom ondanks zijn schorsing toch mee. 

Arshavin heeft op zijn beurt ook bewondering voor Hiddink. "Hij heeft alles al meegemaakt in zijn leven. Hij geeft ons daarmee het vertrouwen dat we van elke ploeg kunnen winnen", roemt de Russische aanvoerder zijn trainer.

Rusland speelt woensdag om 20.45 uur tegen Zweden om een ticket in de kwartfinale. Bij winst gaat de ploeg van de Nederlandse topcoach door.


Gerelateerd

Clubs

Rusland

Personen

Andrei Arshavin
Guus Hiddink

Tip:

Reacties

Meer voetbalnieuws

FCUpdate Social Media

De stand

EK - Groepsfase
Groep C Groep B
1. nl Nederland 3 9   1. hr Kroatië 3 9
2. it Italië 3 4   2. de Duitsland 3 6
3. ro Roemenië 3 2   3. at Oostenrijk 3 1
4. fr Frankrijk 3 1   4. pl Polen 3 1
Groep A Groep D
1. pt Portugal 3 6   1. es Spanje 3 9
2. tr Turkije 3 6   2. ru Rusland 3 6
3. cz Tsjechië 3 3   3. se Zweden 3 3
4. ch Zwitserland 3 3   4. gr Griekenland 3 0
Bekijk ook de EK stand, wedstrijden en nieuws.