Celtic pakt de koppositie

0 reacties
Ger
30 oktober 2005, 18:48

Celtic is de nieuwe koploper in de Schotse competitie. De ploeg lost het verrassende Heart of Midlothian af, dat zaterdag met 2-0 onderuit ging bij Hibernian. Celtic won zondag met 4-2 van Dundee United. 

Door een eigen doelpunt van Sutton kwam Celtic al snel met 1-0 achter. Voor de rust wist de ploeg echter al orde op zaken te stellen. Na een ruststand van 3-2, tilde Pearson de stand vlak voor tijd uiteindelijk naar 4-2. De overige goals kwamen op naam van Hartson, Sutton en een eigen doelpunt van Archibald. De tweede treffer van Dundee werd gemaakt door Samuel.

Celtic en Hearts hebben nu beide 32 punten, maar het doelsalso van Celtic is iets beter. Glasgow Rangers, dat zaterdag voor eigen publiek met 1-1 gelijk speelde tegen Inverness Caledonian Thistle, volgt op ruime afstand.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel