FC Groningen heeft Suárez binnen

0 reacties
Ger
11 juli 2006, 09:53

De komst van Luis Suárez naar FC Groningen is beklonken. De noordelingen bereikten maandagavond een akkoord met Daniel Fonseca, die de transferrechten van de Uruguayaanse spits bezit. Suárez is een contract voor vijf seizoen bij FC Groningen overeengekomen.

FC Groningen-verdediger Bruno Silva heeft zijn jonge landgenoot warm gemaakt voor een overstap naar de Nederlandse competitie. "Ik heb met Bruno positieve gesprekken gehad over Groningen", aldus Suárez. "Het is een mooie club met een schitterend stadion. Bovendien is het erg aantrekkelijk dat ze dit seizoen Europees voetbal spelen."

Trainer Ron Jans liet dinsdag weten zeer tevreden te zijn met de komst van Suárez. "Afgelopen seizoen bleek dat we blessures in de voorhoede moeilijk konden opvangen. Met Luis hebben we een talentvol alternatief in huis voor Erik Nevland en Glen Salmon. Hij ziet Groningen als een goede stap vooruit en wil dolgraag voor ons spelen."

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel