SC Heerenveen-trainer Gertjan Verbeek toonde zich na afloop van de gewonnen wedstrijd tegen Ajax zeer tevreden. De Friezen zegevierden in de ArenA met 1-0 en hebben de top vijf nog altijd in zicht.
"We hebben ons eigen spel gespeeld en geprobeerd het middenveld in handen te krijgen. Ajax kreeg voor rust nog wel kansen, maar in de tweede helft zijn we niet in problemen geweest. Als je Ajax ruimte geeft wordt je weggetikt, maar als je ze op de goede wijze bespeelt valt er in Amsterdam wat te halen, dat hebben we laten zien", aldus Verbeek op de website van Heerenveen.
De Friezen hebben door de overwinning een achterstand van zes punten op nummer vijf Feyenoord. "We hebben een moeilijke serie achter de rug, maar kunnen goed voetballen. We gaan nog steeds voor de top vijf", zegt Verbeek strijdbaar.