Het Nederlands elftal voor spelers tot 17 jaar is het EK in België moeizaam begonnen. Tegen het gastland kwam Oranje tot tweemaal toe op achterstand, waarna Feyenoord-middenvelder Georginio Wijnaldum een punt redde (2-2).
België kwam al na vier minuten op voorsprong via De Pauw, waarna Arsenal-speler Nacer Barazite, één van de uitblinkers aan de kant van Oranje, na rust voor 1-1 zorgde. Een treffer van Eden Hazard leek België vervolgens toch weer de zege te bezorgen, maar Wijnaldum voorkwam dat. Een vrije trap van de Feyenoorder ging via de binnenkant van de paal in het Belgische doel.
Het andere duel in groep B, tussen Engeland en IJsland, eindigde in 2-0 voor de Engelsen. Oranje zet het toernooi vrijdag voort, met een duel tegen IJsland.