'Hofland mag van Wolfsburg praten met Feyenoord'

0 reacties
15 juni 2007, 09:45   Bijgewerkt: 09:54

Kevin Hofland is één van de spelers die Bert van Marwijk dolgraag in zijn nieuwe Feyenoord wil hebben. Enige tijd geleden leek het er echter op dat VfL Wolfsburg een vertrek van haar Kapitän zou blokkeren, maar inmiddels is er schot in de zaak. Volgens de Wolfsburger Algemeine heeft de club Hofland toestemming gegeven om met Feyenoord te praten, wat er op wijst dat een akkoord met Feyenoord dichtbij is.

Hofland heeft nog een contract tot medio 2008 bij de Duitse club, die het afgelopen seizoen tot de laatste speeldag moest knokken tegen degradatie. Wolfsburg heeft de verdediger inmiddels een nieuw contract aangeboden, maar hierop is de voormalig PSV'er niet ingegaan. Een eventuele verkoop deze zomer zou voor Wolfsburg dus de laatste mogelijkheid zijn om nog wat geld aan de verdediger te verdienen.

De lokale Duitse krant weet nu te melden dat Wolfsburg en Feyenoord al volop in gesprek zijn en dat Hofland zelfs al officieel toestemming gekregen heeft om met de Rotterdammers te praten. Dit wijst er, normaal gesproken, op dat een overeenkomst met Feyenoord dichtbij is. Voor Hofland zou een transfer naar Feyenoord een hereniging met Bert van Marwijk betekenen. Het duo werkte in het verleden ook al samen bij Fortuna Sittard, de ploeg waar destijds ook spelers als Mark van Bommel, Wilfred Bouma en Patrick Paauwe speelden.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel