'Koevermans en Feyenoord al akkoord'

0 reacties
Koen Freriks
27 juni 2007, 22:41   Bijgewerkt: 22:53

Het is onrustig in De Kuip, maar niemand die Feyenoord lief heeft, maalt daar om. De ene na de andere grote naam wordt namelijk aangetrokken. Maar wie denkt dat Feyenoord nu klaar is met 'shoppen', heeft het mis. Volgens het NOS Sportjournaal heeft Feyenoord al een akkoord bereikt met AZ'er Danny Koevermans. De clubs moeten er alleen nog uitkomen.

Maar dat kan juist nog een groot obstakel worden voor de Rotterdammers. Eerder informeerde Feyenoord al naar de clubtopscorer van AZ (22 goals), maar schrok toen van de vraagprijs die de Alkmaarders vroegen. 

Ook meldt de NOS dat Feyenoord Ebi Smolarek terug wil halen. De Poolse aanvaller speelde van 2000 tot en met 2005 voor Feyenoord, voordat hij naar Borussia Dortmund vertrok. Naast de twee genoemde aanvallers, is ook Roy Makaay nog altijd nadrukkelijk in beeld.

0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel