Theo Janssen wil spelen tegen PSV

0 reacties
13 september 2007, 14:23

Als het aan Theo Janssen zelf ligt, maakt hij komend weekend tegen PSV zijn rentree in het eerste elftal van Vitesse. De middenvelder is na wekenlang blessureleed eindelijk weer helemaal fit, maar weet nog niet of coach De Mos tijdens de wedstrijd in Eindhoven een beroep op hem zal doen.

"Ik heb nu een paar dagen vol meegetraind en ben pijnvrij. Wat het plan is tegen PSV, weet ik niet. Dat is aan de trainer. Ik wil altijd spelen, maar misschien is het nu logisch als ik op de bank begin", zegt de middenvelder tegen Omroep Gelderland. Janssen vindt het niet nodig om eerst in het tweede elftal wat ritme op te doen. "Wat is ritme? Het maakt mij niet uit of ik niet gespeeld heb de laatste tijd. Als ik alles pijnvrij kan, is er toch geen probleem?", vindt de linkspoot.

Tegen PSV ontbreken bij Vitesse alleen Cees Keizer, Jasar Takak en Colin van Mourik. Ook Michael Jansen is nog niet van de partij. De verdediger, die lange tijd kampte met hartproblemen, wacht op toestemming van het UWV.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel