McClaren woedend op arbiter na dure nederlaag

0 reacties
18 oktober 2007, 07:30

Steve McClaren snapt er niets van. De bondscoach van Engeland zag zijn elftal ruim een uur lang compleet domineren tegen Rusland, maar stond na afloop toch met lege handen. De Russen wonnen met 2-1, door twee goals in de slotfase van Roman Pavluchenko. Het eerste doelpunt van deze invaller viel uit een strafschop. Maar volgens McClaren had deze strafschop nooit gegeven mogen worden.

"Het is een schande", briest McClaren op de website van de BBC. "Ik heb de situatie teruggezien op de televisie en het is absoluut geen strafschop. De overtreding werd duidelijk buiten het strafschopgebied gemaakt. De lijnrechter gaf ook helemaal niet aan dat het een penalty was, de scheidsrechter hakte zelf de knoop door. En dat terwijl hij aan de andere kant van het veld stond."

"Zo'n moment is een breekpunt in de wedstrijd", weet de coach. "Tot dat moment was er niets aan de hand, we hadden de wedstrijd onder controle. Ik kan mijn spelers dan ook niets verwijten. We hebben deze wedstrijd verloren, terwijl ik er na zeventig minuten nog van overtuigd was dat we zouden gaan winnen."

Door de nederlaag heeft Engeland kwalificatie voor het EK niet meer in eigen hand. Als Rusland haar resterende twee duels wint, gaan de Engelsen niet naar het EK. Rusland speelt nog tegen Israël en Andorra. "We staan er slecht voor. We moeten nu hopen op een stunt van Israël", zegt McClaren dan ook.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel