Niet alleen de staf en spelers van Oranje hebben verheugd gereageerd op de uitkomst van de kwalificatiegroep voor het WK van 2010. Ook tegenstander Schotland ziet voldoende mogelijkheden om de mondiale eindronde te bereiken.
"Met alle respect, maar we treffen liever Nederland dan opnieuw Italië of Frankrijk", aldus Gordon Smith, de voorzitter van de Schotse voetbalbond. "Wij kunnen redelijk tevreden zijn met deze loting. Zeker aangezien er ook enkele groepen zijn waar ik ons liever niet in terecht zag komen."
"Ik hoop dat we de goede reeks van de afgelopen kwalificatiecampagne door kunnen zetten en ons nu wel zullen kwalificeren. Daar heb ik het volste vertrouwen in", laat de Schotse bondscoach Alex McLeish (foto) weten. Naast Schotland en Nederland maken ook Noorwegen, Macedonië en IJsland deel uit van Groep 9.