Slecht gras levert ArenA korting fiscus op

0 reacties
Ger
5 februari 2008, 10:45   Bijgewerkt: 11:25

De Amsterdam ArenA hoeft een kwart minder belasting te betalen over de onroerendgoedwaarde van het stadion. Dit is het gevolg van de slechte condities van de diverse grasmatten in de thuishaven van Ajax, schrijft De Telegraaf.

Na jaren procederen heeft de Hoge Raad de gemeente Amsterdam teruggefloten. Ajax heeft sinds de opening van de ArenA in augustus 1996 bijna vijftig verschillende grasmatten versleten. Onlangs moest een grasmat al na acht thuisduels worden vervangen. Het slechte gras drukt volgens de Hoge Raad de taxatiewaarde van het stadion. Alle velden samen kostten de ArenA tot nu toe inmiddels naar schatting ruim 4,5 miljoen euro.

Door de uitspraak kunnen ook andere stadions die hun graszode afgraven voor een belastingaftrek in aanmerking komen. Zij moeten wel aannemelijk maken dat er totaal niet meer op te voetballen viel. Clubs die hun grasmat beschikbaar stellen voor concerten en evenementen zullen wellicht ook belastingkorting gaan bedingen.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel