Ajax mogelijk zonder Gabri en De Jong tegen PSV

0 reacties
17 maart 2008, 11:27

Ajax-coach Adrie Koster moet voor de topper tegen PSV, woensdag in Eindhoven, vermoedelijk flink improviseren op zijn middenveld. Met Siem de Jong en Gabri ontbreken mogelijk twee van de drie middenvelders die afgelopen weekend tegen Willem II in de basis stonden. Beide spelers raakten tegen Willem II geblesseerd.

Gabri moest zondag het veld al na twaalf minuten verlaten, omdat hij last kreeg van zijn hamstring. De kans dat hij op tijd fit is voor de topper in Eindhoven, is bijzonder klein. Ook voor De Jong komt het treffen in het Philips Stadion mogelijk te vroeg. Hij liep zondag een liesblessure op. "Siem kan het heel misschien nog halen, maar het zal moeilijk worden. Het is kort dag", aldus Koster in De Telegraaf.

Mochten Gabri en De Jong ontbreken tegen PSV, dan schuiven Rasmus Lindgren en Kenneth Perez hoogstwaarschijnlijk door naar het basiselftal.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel