Frankrijk klopt Engeland, Spanje verslaat Italië

0 reacties
26 maart 2008, 23:47   Bijgewerkt: 27 maart 2008, 00:14

Regerend wereldkampioen Italië is nog niet in EK-vorm. Op bezoek bij Spanje, dat de laatste maanden sowieso uitstekend bezig is, verloor de ploeg van Roberto Donadoni met 1-0. David Villa maakte in de slotfase het winnende doelpunt.

Frankrijk, naast Italië een andere tegenstander van Oranje op het EK, boekte een prestigieuze overwinning op Engeland. Bayern München-middenvelder Franck Ribery maakte na 32 minuten vanaf elf meter de enige goal van de wedstrijd, nadat Nicolas Anelka door de Engelse doelman David James ondersteboven gekegeld was. Hierna bleef Frankrijk de betere ploeg en was Engeland, dat komende zomer de grote afwezige is op het EK, zelden dicht bij een doelpunt.

Naast Frankrijk en Spanje boekte ook Brazilië een mooie zege. Zweden werd met 1-0 verslagen, door een doelpunt van toptalent Alexandre Pato, die zijn debuut maakte in de nationale ploeg.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel