KNVB ligt dwars: Moens mag niet naar Willem II

0 reacties
20 maart 2008, 12:17   Bijgewerkt: 12:24

Willem II mag Oscar Moens niet toevoegen aan de selectie. De Tilburgse club wilde de clubloze doelman graag tijdelijk vastleggen als vervanger van de zwaar geblesseerde Maikel Aerts, maar de KNVB heeft daar een stokje voor gestoken.

De uiterste datum voor het aantrekken van spelers zonder club is vrijdag 14 maart verstreken, liet een woordvoerder van KNVB donderdag weten. "Er is geen mogelijkheid tot dispensatie. Dat spelers zonder club zo lang aangetrokken kunnen worden, is op zich al een dispensatieregeling", stelt de bond.

De 34-jarige Oscar Moens speelde tussen 2004 en 2006 al eens voor Willem II. Afgelopen zomer zette hij een punt achter zijn carrière, maar nu wil de tweevoudig international zijn loopbaan graag nieuw leven inblazen. Woensdag verscheen de doelman voor het eerst op het trainingsveld van Willem II.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel