Sturing gaat Westerhof assisteren bij Vitesse

0 reacties
Koen Freriks
16 juni 2008, 17:01

Edwart Sturing keert als assistent-trainer terug bij Vitesse. De Eerbeker zal de rechterhand worden van de nieuwe trainer Hans Westerhof. Sturing tekende maandag voor drie jaar bij de club, die hij twee jaar geleden als hoofdtrainer verliet.

Sturing heeft een echt Vitesse-hart. Hij was in het verleden al actief als speler en hoofdtrainer bij de Arnhemmers. Tussen 1987 en 1998 speelde de drievoudig international bij Vitesse en was daarna onder meer assistent-trainer, hoofdtrainer en hoofd jeugdopleidingen. In 2006 liet Sturing zijn contract ontbinden en ging aan de slag als hoofd jeugdopleidingen bij PSV.

Sturing gaf eerder al aan open te staan voor het assistent-trainerschap bij Vitesse, maar wachtte totdat de Gelders club een hoofdtrainer had gecontracteerd. Bij Vitesse moet hij onder meer de 'clubcultuur' bewaken en zorgen voor een goede doorstroming van talent naar de hoofdmacht.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel