Everse: "Moisander is net Frank de Boer"

0 reacties
Ger
31 juli 2008, 11:55

FC Zwolle-trainer Jan Everse verwacht veel van Niklas Moisander bij AZ. De 22-jarige Finse verdediger, die in de jeugd bij Ajax speelde, maakte deze zomer de overstap van de eerstedivisionist naar de Alkmaarders.

"Als centrale verdediger is hij op z'n allerbest. Hij is perfect tweebenig. Er zit geen verschil tussen de traptechniek van het linker- en rechterbeen", zegt Everse tegen het AD. "Hij lost alles voetballend op. Net als Frank de Boer. Toen Ajax hem haalde, dachten ze ook dat hij een tweede De Boer zou worden."

"Niklas is een stylist. Hij heeft een geweldige pass in huis. Hij zou binnen de lijnen alleen iets meer een 'rat' moeten worden. Een Fin, hè. Veel te aardig en te bescheiden", gaat Everse verder. "Ja, ik weet ook dat hij als verdediger met zijn 'voetballende' oplossingen wel eens een slippertje maakt. Maar daarom lijkt hij nu juist zo op Frank de Boer. Die had dat vroeger ook. Maar die werd wel een van de beste centrale verdedigers die we ooit hebben gehad."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel