Heracles haalt Bajer definitief bij selectie

0 reacties
Ger
28 juli 2008, 18:53

Heracles Almelo huurt de Tsjech Lukas Bajer dit seizoen van SK Sigma Olomouc. In het contract is ook een koopoptie opgenomen. De 23-jarige middenvelder was de afgelopen dagen op proef in Almelo.

"Hij is gehaald voor de rechterkant. Lukas is zeer getalenteerd, technisch goed, snel, beweeglijk en op meerdere posities inzetbaar", zegt algemeen directeur Nico-Jan Hoogma. "Wanneer we de koopoptie lichten dan hebben we daarna een contract met Lukas voor een jaar met een optie voor nog een jaar."

"Ik ben blij met Heracles Almelo", laat Bajer in een reactie weten. "Ik ben zeer goed opgevangen en de club heeft een goede selectie. Daarnaast vind ik Almelo een mooie stad. Ik wil me graag in de Nederlandse competitie bewijzen om eventueel in de toekomst een stap hogerop te maken. Maar eerst telt Heracles Almelo."

Heracles is nog in gesprek met aanvaller Willy Overtoom, afkomstig van Hollandia. Deze week wordt ook de Duitse spits Dino Toppmöller getest.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel