'Wormgoor had 150 euro te goed van Manucharyan'

0 reacties
25 augustus 2008, 13:52   Bijgewerkt: 14:01

Het geldbedrag dat Vito Wormgoor uit de portemonnee van teamgenoot Edgar Manucharyan gepakt heeft, wat deze week leidde tot het vertrek van de verdediger bij Ajax, komt overeen met een schuld die de Armeniër nog had openstaan. Dat laat spelersvakbond VVCS namens Wormgoor weten in een verklaring.

Dit weekend werd duidelijk dat het contract van Wormgoor bij Ajax ontbonden was, omdat hij geld gestolen zou hebben van Manucharyan. Volgens de VVCS ligt dit echter iets genuanceerder. Wormgoor zou tijdens een kaartspel 150 euro van de aanvaller gewonnen hebben, maar Manucharyan weigerde dit te betalen. Dit tot woede van Wormgoor, die vervolgens maar het recht in eigen hand nam.

"In de pers wordt Wormgoor nu opgevoerd als een ordinaire zakkenroller. Maar het verhaal ligt dus wel iets genuanceerder", aldus VVCS-zaakwaarnemer Louis Laros. 

"Laat ik voorop stellen dat de actie van Vito niet goed te praten is. Hij heeft er ook enorm spijt van en vindt het zelf ontzettend stom dat hij zo gehandeld heeft."

"Het is een wet dat je je schulden moet inlossen, maar er is natuurlijk ook een wet dat je van elkaars spullen afblijft. Wormgoor is met dit conflict niet goed omgegaan. Daarom is de contractontbinding, hoe wrang ook, de onvermijdelijke oplossing. Maar Vito is vastberaden om bij een nieuwe club te laten zien wat voor jongen en wat voor talentvolle speler hij is", aldus Laros in de verklaring op de VVCS-website.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel