Schöne: "NEC kan het Heerenveen moeilijk maken"

0 reacties
3 maart 2009, 15:50

Met SC Heerenveen en NEC staan woensdag twee clubs uit het linkerrijtje tegenover elkaar in de kwartfinale van de KNVB beker. De Friezen zijn favoriet, op basis van de hogere klassering (vierde, terwijl NEC negende staat) en het thuisvoordeel. Ook NEC-middenvelder Lasse Schöne weet zijn elftal duidelijk de underdog is.

"Als je PSV in eigen huis kunt verslaan, ben je in vorm. Heerenveen zit in een flow, terwijl wij door de inspanningen van de laatste weken juist iets in minder goede doen zijn", zegt de oud-speler van Heerenveen op de website van de Friese club.

Toch acht Schöne NEC niet kansloos. "Als we niet snel achter komen, liggen er kansen. Er moet een winnaar komen, dus moet Heerenveen op een gegeven moment risico nemen. Als we de strijd kunnen mijden en het voetballend op kunnen lossen, kunnen we Heerenveen een moeilijke avond bezorgen. We hebben dit seizoen Europees veel geleerd, misschien helpt die ervaring ons een ronde verder."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel