De spelersgroep van AZ is zondag, op hun vakantieadres, door de Alkmarse clubleiding op de hoogte gebracht van het feit dat Ronal Koeman volgend seizoen als hoofdcoach voor de groep staat. Ook aanvoerder Stijn Schaars kreeg een telefoontje. Een echt oordeel over Koeman heeft de middenvelder echter nog niet.
Schaars kent Koeman niet echt goed, vertelt hij aan De Telegraaf. "Ik was jeugdspeler van Vitesse, toen hij daar werkte. Hij zal me in de A1 wel eens aan het werk hebben gezien, maar echt goed ken ik hem niet. Het wordt dus afwachten."
Mogelijk speelt de komst van Koeman mee in Schaars' beslissing om zijn contract te verlengen of de club te verlaten. Daar wil de 25-jarige international echter niet op vooruit lopen. "We zullen het er binnenkort over hebben op de club, maar ik ken Koeman echt onvoldoende voor een oordeel", besluit hij.