Advocaat tekent Belgisch contract per post

0 reacties
Ger
10 juni 2009, 09:50   Bijgewerkt: 10:32

Dick Advocaat heeft de voetbalbond van België verzekerd dat hij de nieuwe bondscoach wordt. De Belgen vreesden dat de Hagenaar, net als twee jaar geleden, van gedachten zou veranderen. Toen leek hij de keuzeheer van Australië te worden, maar uiteindelijk signeerde hij een verbeterde aanbieding van Zenit Sint Petersburg.

"Dit is anders", laat Advocaat weten in Het Nieuwsblad. "Ik heb nu duidelijk voor mijn familie gekozen en mijn woord gegeven aan de Belgische bond." Voor de oefenmeester ligt een verbintenis klaar tot december 2011, met een optie van zes maanden die gelicht wordt als hij het EK haalt. Dat contract wordt van de week opgestuurd.

Advocaat zal in alle stilte zijn krabbel zetten. "Mijn werk met Zenit is op dit moment te belangrijk", zegt hij. "Ik heb al tien tot vijftien aanvragen gekregen voor interviews, maar geen enkele keer heb ik toegezegd. Ze zijn hier al niet blij dat ik vertrek, dus ga ik echt niet vervelend doen door over de Rode Duivels te gaan praten. Bovendien: als ik één interview geef, komt iedereen hier over de vloer."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel