Mark Hughes hoopt nog altijd op de komst van Samuel Eto'o en Carlos Tevez. De trainer van Manchester City beseft tegelijkertijd dat de komst van de twee spitsen een moeilijk verhaal wordt.
City bood Eto'o een mega-contract, maar de Kameroener wil bij FC Barcelona blijven. Ook Tevez werd een lucratief contract onder de neus geschoven, maar de Argentijn lijkt de voorkeur te geven aan Chelsea.
Hughes houdt hoop op Eto'o: "We moeten de ontwikkelingen afwachten en veel geduld hebben. Eto'o wil in principe zijn contract uitdienen, maar als Barcelona hem wil verkopen, moeten ze dat zeggen. Dan kunnen wij hem proberen vast te leggen."
Ook de naam van Tevez doolt nog rond. "Ik ben een groot bewonderaar van Tevez. We zijn in hem geïnteresseerd, zoals in elke topspeler. Maar nogmaals, het is afwachten."