De selectie van Feyenoord gaat akkoord met een nieuw premiestelsel. De spelers krijgen vanaf komend seizoen niet meer een bepaald bedrag per punt, zoals de afgelopen seizoenen het geval was. Alleen als de club bijvoorbeeld de beker wint of Europees voetbal haalt, worden premies uitbetaald. Deze maatregel is een gevolg van de drastische bezuinigingen die Feyenoord moet doorvoeren om te overleven.
Volgens directeur Eric Gudde kwamen de spelers zelf met het idee om de premies te verlagen. "Dat initiatief is vanuit de spelers zelf gekomen", beweert hij in AD Sportwereld. "Dit gebaar laat duidelijk zien dat de spelers begaan zijn met de club."
Gudde benadrukt dat de begroting voor komend seizoen nog niet rond is. "Maar we hebben inmiddels een aantal belangrijke stappen gezet. Doordat er een aantal spelers is vertrokken, maar ook door tal van maatregelen binnen de totale organisatie. Dit gebaar van de spelers heeft daar alleen maar bij geholpen."
Aanwinst Sekou Cisse staat tot volgend jaar nog niet op de loonlijst. Een groep investeerders staat komend seizoen garant voor het salaris van de Afrikaan.