El Hamdaoui had nog meer willen scoren

0 reacties
Ger
24 augustus 2009, 11:15   Bijgewerkt: 11:36

Met drie competitiezeges op rij heeft AZ zich prima hersteld van de valse start tegen Heracles Almelo. De landskampioen won zondag op bezoek bij SC Heerenveen (0-2) en steeg naar de derde plaats in de Eredivisie.

"We hebben vooral een goede eerste helft op de mat gelegd. Toen waren we heer en meester", zegt AZ-aanvoerder Stijn Schaars tegen FCUpdate.nl. "We hebben voor rust verschillende goede kansen gehad, terwijl Heerenveen niet één keer op doel wist te schieten. Helaas sprongen we onzorgvuldig met de mogelijkheden om. We gingen de kleedkamer in met slechts een 1-0 voorsprong, waardoor de wedstrijd zeker nog niet gespeeld was."

El Hamdaoui tekende in Friesland voor zijn vijfde doelpunt in vier competitieduels. Bovendien scoorde hij ook al in de gewonnen ontmoeting om de Johan Cruijff Schaal tegen de Friezen (5-1). "We weten iedere wedstrijd behoorlijk wat kansen af te dwingen", zegt de Marokkaanse international. "Dat was ook tegen Heerenveen weer het geval. We hadden eigenlijk nog een paar doelpunten moeten maken. Het had makkelijk 4-0 kunnen worden."

Ploeggenoot Niklas Moisander stelt dat de Alkmaarders vooral een tactisch goede wedstrijd hebben gespeeld. De verdediger twijfelde de afgelopen dagen of hij in het Abe Lenstra Stadion in de basiself zou beginnen. Hij ontbrak donderdag en vrijdag op het trainingsveld omdat hij zich in zijn vaderland Finland moest melden vanwege zijn dienstplicht. "We moesten een parade lopen en de eed afleggen om aan te tonen dat we er klaar voor zijn", laat Moisander weten.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel