Stam boos op Luinge: "Geen eerlijke competitie zo"

0 reacties
31 augustus 2009, 00:28   Bijgewerkt: 00:52

De stoom kwam nog net niet uit z'n oren, maar veel scheelde het niet. Ronnie Stam was zondag, na afloop van de wedstrijd tegen Feyenoord, woedend. Hij had geen goed woord over voor het optreden van scheidsrechter Roelof Luinge.

"Hier moet echt iets van gezegd worden", moppert de rechtsback van de Tukkers tegen FCUpdate.nl. "Iedereen in het stadion zag dat Luinge alleen maar voor Feyenoord floot. Zelfs Giovanni van Bronckhorst gaf tijdens de wedstrijd toe dat Luinge 'lichtelijk' in hun voordeel was. Onvoorstelbaar. Elke dag train je keihard om een goed resultaat te kunnen halen en dan kom je zo'n scheids tegen die alles voor Feyenoord fluit. Op zo'n manier heb je geen eerlijke competitie, maar de KNVB doet er niets aan. Volgende week fluit Luinge weer gewoon z'n wedstrijdje, let maar op."

Ook FC Twente-trainer Steve McClaren had zich flink geërgerd aan het optreden van Luinge. "Er gebeurden hele rare dingen op het veld", zei de Brit, die zelf door Luinge naar de tribune gestuurd werd. De coach verbaasde zich vooral over het feit dat Luinge tijdens zijn warming-up vrolijk zwaaide naar de supporters van Feyenoord, die hem begroetten met gejuich en applaus. "Zoiets had ik nog nooit gezien."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel