Boekhouder Standard krijgt kopstoot in Gent

24 november 2009, 11:57   Bijgewerkt: 6 december 2023, 15:25
0 reacties

Onenigheid over een parkeerplaats bij een restaurant is Philippe Gilis, boekhouder van Standard Luik, afgelopen zaterdag op een kopstoot komen te staan. Hij is zeven dagen arbeidsongeschikt.

Gilis kreeg na het verloren duel bij AA Gent (2-1) ruzie met de zoon van de restauranthouder over zijn parkeerplaats. AA Gent huurt het parkeerterrein van het betreffende restaurant. "Standard had twee parkeerplaatsen ingenomen, terwijl de parking vol was", legt Gent-manager Michel Louwagie uit aan Sporza.

De zoon van de restauranthouder raakte de boekhouder van Standard "per ongeluk" met zijn hoofd. "Een kopstoot geven, kan natuurlijk niet", zegt Louwagie. Zowel Standard als de restauranthouder wil een klacht indienen bij de politie.

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen