Ferdinand ook tegen Egypte niet inzetbaar

0 reacties
25 februari 2010, 12:36   Bijgewerkt: 12:42

Rio Ferdinand moet de oefeninterland van Engeland tegen Egypte, komende woensdag, aan zich voorbij laten gaan. De verdediger heeft nog zo'n twee weken nodig om te herstellen van een rugblessure, liet manager Alex Ferguson van Manchester United weten. Eerder was al bekend dat Ferdinand de finale van de League Cup moest missen. Deze eindstrijd, tegen Aston Villa, is komende zondag.

"De wedstrijd van Engeland komt te vroeg, maar heel ernstig is de blessure niet", aldus Ferguson. "Ik verwacht hem binnen twee weken weer terug. Of hij de return tegen AC Milan haalt, kan ik nog niet zeggen. Dat moeten we afwachten."

Door de absentie van Ferdinand tegen Egypte draagt Steven Gerrard waarschijnlijk de aanvoerdersband bij Engeland. John Terry was de laatste jaren aanvoerder, maar hij moest de band inleveren na zijn buitenechtelijke affaire met de ex-vriendin van Wayne Bridge, een andere speler van de nationale ploeg van Engeland.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel