PSV enkele weken zonder geblesseerde Ooijer

0 reacties
Ger
15 maart 2010, 13:33   Bijgewerkt: 14:49

PSV-trainer Fred Rutten kan de komende weken geen beroep doen op André Ooijer. De Oranje-international blijkt een spierscheuring in zijn bovenbeen te hebben opgelopen. Dat gebeurde zaterdag bij de laatste training voor het uitduel met Ajax (4-1).

De 35-jarige Ooijer zat vanwege zijn kwetsuur zondag al niet meer bij de selectie voor de topper tegen de Amsterdammers. Het is nog niet bekend hoe lang de verdediger uit de roulatie is. Ooijer had eerder dit seizoen al last van een knieblessure. Komende zaterdag speelt PSV in Eindhoven tegen koploper FC Twente. De routinier ontbreekt zeker in het duel tussen de nummers een en twee.

Ooijer gaat op korte termijn naar Servië. Eerder stuurde PSV ook al Danko Lazovic en Stanislav Manolev voor een speciale behandeling naar dat land. De twee herstelden snel. Ooijer wordt op de reis vergezeld van Jagos Vukovic. De verdediger heeft wat last van spierpijn en wordt uit voorzorg in zijn geboorteland onder handen genomen.

Met het oog op de naderende wereldtitelstrijd in Zuid-Afrika komt de blessure voor Ooijer uiterst ongelegen. Mede door enkele eerdere kwetsuren raakte hij recentelijk zijn vaste plek bij PSV min of meer kwijt. Bondscoach Bert van Marwijk gaf al aan zich daarover enige zorgen te maken. Zonder ritme komt mogelijk ook Ooijers optreden voor Nederland ter discussie te staan.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel