Belangenvereniging CBV steunt arbiter Luinge

0 reacties
Ger
13 april 2010, 11:51

De belangenvereniging Coaches Betaald Voetbal (CBV) staat achter Roelof Luinge. De ervaren arbiter (54) wilde graag nog een seizoen door, maar de KNVB geeft hem geen nieuw contract.

"We hebben in het verleden al aangegeven dat wij waarde hechten aan zo goed mogelijke arbitrage", zegt CBV-directeur Gerard Marsman in De Telegraaf. "Als wij daar een rol in kunnen spelen, zijn we gaarne bereid mee te denken. We zullen de kwestie-Luinge in het bestuur bespreken."

"Op persoonlijke titel zeg ik dat Roelof wekelijks laat zien dat hij fit en goed is. De KNVB moet zich op kwaliteit en niet op leeftijd richten. Zo is het bij trainers immers ook. Onze voorzitter Leo Beenhakker deelt deze mening volledig", aldus Marsman.

De KNVB geeft echter weinig hoop op een extra jaar voor Luinge. "Bij de beslissing om het contract van Roelof niet te verlengen zijn directie en management niet over één nacht ijs gegaan. Het is een voldongen feit", laat de KNVB weten.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel