Maaskant baalt van afketsen jeugdfusie

0 reacties
1 april 2010, 11:56

Robert Maaskant is teleurgesteld over de beslissing van NAC Breda om de gesprekken met RKC en Willem II over een gezamenlijke jeugdopleiding stop te zetten. Volgens de coach is de jeugdfusie om 'verkeerde redenen' afgeketst.

"Ik denk dat het plan nu op emotie is afgeschoten. Jammer", reageert hij in BN De Stem. Maaskant stelt dat een jeugdfusie zijn club veel geld had kunnen besparen. "Je moet kijken naar wat goed is voor de toekomst van de club. We steken nu jaarlijks zeven ton in een jeugdopleiding die niet rendeert. Dat zijn in tijden van crisis dure euro's. Het verschil tussen de jeugd en NAC 1 is nu te groot."

Volgens Maaskant was een Brabantse voetbalacademie dé kans om de verschillen met andere clubs beperkt te houden. "Met de academie hadden we tegenwicht kunnen bieden aan de opleidingen van PSV en Feyenoord. Ik snap de sentimenten wel omdat het Willem II betreft, maar van een echte fusie zou geen sprake zijn geweest. Enkel samenwerking om betere spelers af te leveren aan de eerste teams."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel