De clubleiding van NAC Breda speurt deze dagen intensief op Marktplaats.nl en andere online veiligsites. De Brabantse club doet er alles aan om te voorkomen dat fans hun kaartje voor NAC Breda- FC Twente verkopen aan supporters uit Enschede en heeft zelfs al een paar stadionverboden uitgedeeld voor dit vergrijp.
FC Twente kan in Breda kampioen worden en voor fans van NAC kan het daarom lucratief zijn om hun toegangsbewijs te verkopen aan Tukkers. Dat is echter volstrekt illegaal, benadrukt NAC op haar website. Via online veiligsites heeft NAC al een aantal fans getraceerd en deze kunnen een straf verwachten. "Circa twintig aanbieders hebben we kunnen identificeren. Deze kaarten (meer dan 60 stuks) worden geblokkeerd, van tien aanbieders hebben we voldoende bewijslast, deze krijgen nog op korte termijn bericht van hun stadionverbod van achttien maanden."
"Waarschijnlijk ten overvloede willen we nog melden dat de controle bij alle ingangen vele malen verscherpt zal zijn bij deze wedstrijd, ook op naamloze kaarten, als bedrijfs- en sponsorkaarten", besluit de Bredase clubleiding zijn verklaring.