Real en Inter akkoord over afkoopsom Mourinho

0 reacties
28 mei 2010, 18:40   Bijgewerkt: 19:08

José Mourinho is definitief de nieuwe trainer van Real Madrid. De Spaanse club heeft met Inter overeenstemming bereikt over een afkoopsom, die acht miljoen euro bedraagt. De Portugees wordt maandag officieel gepresenteerd, meldt Real op haar website. Hij volgt de onlangs ontslagen Manuel Pellegrini op.

Eerder vandaag werd nog duidelijk dat Real en Inter volop in onderhandeling waren over de afkoopsom. Inter verlangde zestien miljoen euro, Real hoopte de succescoach voor zo weinig mogelijk over te kunnen nemen. Met acht miljoen euro hebben beide clubs een mooi compromis gevonden. De 47-jarige Mourinho wordt maandag om 13.00 uur officieel voorgesteld in het Estadio Santiago Bernabeú.

Met Inter won Mourinho dit seizoen de landstitel, Coppa Italia en Champions League. Eerder werkte hij als hoofdcoach bij Chelsea en FC Porto. Ook met FC Porto legde hij beslag op de CL. Voordat hij op eigen benen ging staan, was hij de assistent van Louis van Gaal bij FC Barcelona, de aartsrivaal van Real Madrid.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel