Liverpool verwacht Torres fit voor Arsenal

0 reacties
Koen Freriks
15 juli 2010, 00:00

Een flinke opsteker voor Liverpool en Fernando Torres. De Engelse topclub kan in de seizoensopener tegen Arsenal beschikken over zijn Spaanse aanvalsleider. De medische staf van Liverpool verwacht dat de spits 'slechts' twee tot drie weken nodig heeft om te herstellen van zijn liesblessure.

Woensdag bleek uit onderzoek dat Torres een scheurtje in zijn lies heeft opgelopen in de WK-finale tegen Nederland. "Hij zal over twee tot drie weken weer kunnen trainen en is binnen een maand wedstrijdfit", aldus Peter Brukner, hoofd van de medische staf. 

Torres ligt daardoor exact op schema om de competitiestart te halen. De nieuwe Liverpool-trainer Roy Hodgson zal de wereldkampioen hard nodig hebben, omdat Arsenal op 14 augustus de tegenstander zal zijn.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel