Lurling hoopt operatie uit te kunnen stellen

0 reacties
10 september 2010, 13:59

Anthony Lurling moet onder het mes, de vraag is alleen wanneer. De aanvaller van NAC Breda heeft schade aan zijn hamstring, maar kan daar voorlopig gewoon mee voetballen. Hij hoopt een operatie tot de winter te kunnen uitstellen.

"Ik kan alles doen en voel het af en toe wel, maar we proberen een operatie zo lang mogelijk uit te stellen. Hopelijk lukt dat tot in december en in het meest gunstige geval zelfs de zomer, maar we moeten gewoon kijken hoe het gaat. Ik kan wel gewoon spelen, desnoods met pijnstillers", zegt hij op de officiële website van zijn club.

Komend weekend tegen Feyenoord is Lurling gewoon van de partij. Dat geldt ook voor aanwinst Gabor Horvath, die vermoedelijk zijn debuut maakt. Ferne Snoyl is wegens een blessure niet van de partij, terwijl ook Tim Gilissen vermoedelijk niet kan spelen. De middenvelder kampt met een kwetsuur aan zijn hamstring.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel