Mihailov: "Boschker is niet mijn beste vriend"

0 reacties
22 september 2010, 08:53

Onder Michel Preud'homme lijkt Nikolay Mihailov eindelijk zijn doorbraak te beleven bij FC Twente. De 22-jarige Bulgaar krijgt van de coach voorlopig de voorkeur boven Sander Boschker, tijdens het WK nog de derde keeper van het Nederlands elftal.

Boschker is na zijn WK-avontuur al enige tijd topfit, maar toch kiest Preud'homme voor Mihailov. De Bulgaar beschaamt dat vertrouwen niet. Hierdoor is zijn relatie met Boschker, die toch al niet al te best was, verder op scherp komen te staan. "Sander is niet mijn beste vriend binnen het team", zegt Mihailov in Voetbal International. Hij voegt er nuchter aan toe: "Dat hoeft toch ook niet? Wat wil je? We schelen achttien jaar. Dat we geen kamer delen, wil niet zeggen dat we rollebollend over straat gaan."

Mihailov geniet met volle teugen van zijn eerste weken als eerste keeper. Zo ruilde hij na de CL-wedstrijd tegen Inter shirtje met collega Julio Cesar. En daar bleef het niet bij. "Plotseling werd er op de deur van de kleedkamer geklopt. Júlio César stuurde een mannetje van de club om mijn broek te vragen. Ik kreeg de zijne. Mooi."

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel