Redknapp vreest voor zware blessure Modric

12 september 2010, 09:12   Bijgewerkt: 09:24
0 reacties

Luka Modric moet naar het ziekenhuis om zijn blessure verder te laten onderzoeken. De spelmaker van Tottenham Hotspur verliet zaterdag tegen West Bromwich Albion voortijdig het veld. Trainer Harry Redknapp hoopt vurig dat de schade meevalt.

Na de zware blessures van Jermain Defoe en Michael Dawson zou een lange afwezigheid van de 25-jarige middenvelder als een extra zware klap zijn voor Redknapp. "Hij had vorig jaar een botbreuk in zijn voet. Tegen West Brom kreeg hij op precies dezelfde plek een trap. We zullen moeten afwachten op de resultaten van de MRI-scan", aldus de succescoach tegenover Sky Sports.

Tegenover het wegvallen van de Kroaat stond het debuut van William Gallas en Rafael van der Vaart. Vooral over de Nederlander was Redknapp positief. "Beiden zaten er op het eind volledig doorheen, maar ik vond Rafael fantastische passes geven."

Klik op een van onderstaande afbeeldingen en download de FCUpdate-app voor Android of iOS!

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen