Wenger niet te spreken over lange blessuretijd

0 reacties
Ger
19 september 2010, 12:25   Bijgewerkt: 13:27

Arsenal-manager Arsene Wenger baalt van de lange blessuretijd tijdens de uitwedstrijd tegen Sunderland (1-1). The Gunners incasseerden zaterdag in de vijfde minuut van de toegevoegde tijd een goal van Darren Bent.

Het doelpunt maakte Wenger woedend, aangezien de vierde official eerder had aangegeven dat het duel een blessuretijd van vier minuten zou krijgen. "Als je een horloge hebt, moet je het ook bijhouden. Zo simpel is het", aldus de Franse oefenmeester.

"De 1-1 viel buiten de vier extra minuten. In de blessuretijd was er geen oponthoud waardoor het niet logisch is dat we nog langer moesten voetballen. Dit is balen, maar we kunnen er niets aan veranderen", beseft Wenger.

Door het gelijkspel verzuimde Arsenal de koppositie over te nemen van Chelsea. De Londense rivaal komt zondag in actie tegen Blackpool.

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

Officiële tickets voor Europese topwedstrijden koop je veilig en vertrouwd bij FCUpdate.nl

  • Ticketshop
0 reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen

Reacties

Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

Inloggen
Measurement pixel